AMC WEBSOFT SRL

AMC WebSoft angajeaza agenti de vanzari

67% Grad completare job
  • Remote (de acasă) si alte 9
  • 10 posturi
Expirat

Descrierea jobului

– Vanzare soft
– Consolidarea, cresterea, fidelizarea clientilor
– Asigurarea derularii procesului de vanzare in cele mai bune conditii

Cerinte

– prezentare agreabila si dinamica
– abilitati de comunicare si negociere
– cunoasterea limbii engleze constituie avantaj
– experienta minim 1 an in vanzarea serviciilor/produselor

Ce se ofera

Salariu fix + comision

Cerinte suplimentare
Cunoașterea în detaliu a pachetului MS Office
Cunoașterea în detaliu a instrumentelor de navigare web
Capacitate de organizare și planificare a activităților curente
Capacitatea de analiză rapidă și de a lua decizii în situații limită
Spirit de inițiativă, creativitate, flexibilitate, adaptare rapidă la medii noi, atitudine proactivă
Abilități de organizare și gestionare a timpului, un nivel ridicat de etică și integritate morală
Abilități de comunicare, prezentare și negociere
Capacitatea de a lucra în echipă și în situații limită
Fluență verbală
Personalitate dinamică, organizată, analitică
Loialitate și confidențialitate
Beneficii
Pachet salariu atractiv
Prime și sporuri
Telefon de servici
Calculator/Laptop
Cursuri de formare profesională
Instruire
Lucrul în echipă
Rol
Promovarea si vanzarea serviciilor oferite de firma noastra
Calificări minime
liceul
Experiență pe o poziție similară
minim 1 an
Descrierea companiei
AMC WebSoft oferă clienților servicii complete pentru prezența online: creare / realizare site, optimizare site (SEO), refacere site, administrare site, creare magazine online, hosting (găzduire site-uri), consultanță achiziționare domeniu web, realizare logo, realizare CRM, aplicatii personalizate ... si lista continua ... Agenția noastră se concentrează pe tehnicile moderne de web design, tehnici care facilitează creșterea afacerii dvs. Dezvoltăm site-uri web și soluții de comerț electronic, menținând în același timp un accent pe experiența utilizatorului, pe designul receptiv, pe creativitate și pe creștere. Indiferent dacă sunteți la început și aveți nevoie de un site simplu pentru afacerea online sau dacă doriți o soluție eCommerce mai sofisticată, echipa noastră de design și dezvoltare web vă poate ajuta să vă aduceți la viață viziunea.

HELP