Tech IT
Tech IT

Engineer IT&C

51% Grad completare job
  • Bucuresti
  • 1 post
Expirat

Descrierea jobului

• Configurarea echipamentelor de Monitorizare prin GPS
• Colaborarea cu echipele de montaj a echipamentelor de Monitorizare si perifericelor
• Dezvoltarea de noi configuratii si implementarea unor periferice/functionalitati hardware
• Dezvoltarea de proiecte hardware personalizate

Cerinte

• Studii superioare în domeniul Electronicii, Economic sau Telecomunicații;
• Experiență în domeniul telecomunicațiilor și/sau soluțiilor telematice, de minim 3 ani;
• Cunoștinte de limba engleză - nivel mediu;
• Permis de conducere categoria B;

Ce se ofera

• Ai oportunitatea de a lucra într-o companie care se transformă, din bună în excelentă, iar tu vei contribui la asta;
• Reușitele tale și ale echipei din care faci parte vor fi răsplătite;
• Vei primi un salariu motivant, pentru că vrem să fii mulțumit și să vii cu plăcere la serviciu;
• Teambuilding-uri;
• Un prânz delicios;
• Abonament bookster

HELP