Confidential

Sales Manager

100% Grad completare job
  • Bucuresti
  • 2 posturi
Expirat

Descrierea jobului

Ce oferim?

salariu fix + bonusuri

De ce avem nevoie de la tine?

Propuneți modalități de a crește productivitatea și eficacitatea organizației de vânzări, de a stimula creșterea profitabilă și durabilă a cotei de piață prin dezvoltarea de procese și instrumente pentru a identifica potențialii și a-i converti să înțelegem nevoile potențialilor noștri, să îi îndrumăm și să-i consultăm spre convertire pentru a stabili o relație profesională cu potențialii clienți

Verificarea și raportarea progresului ofertei

Cerinte

Studii: licență / masterat

Cunoștințe generale imobiliare (considerate un plus)

Antrenat și cu experiență în vânzări

Min. 2 ani de experiență dovedită în marketing imobiliar, vânzări sau managementul vânzărilor

Capacități de conducere și management al echipei

Înțelegerea mediului competitiv

Abilități Microsoft Office și instrumente CRM Permis de conducere Engleză verbală și scrisă puternică

Ce se ofera

HELP