Confidential

Sef santier constructii civile

46% Grad completare job
  • Sibiu
  • 1 post
Expirat

Descrierea jobului

  • Conduce si raspunde de intreaga activitate a santierului
  • Coordoneaza subantreprenorii si echipele de lucru urmareste respectarea dispozitiilor date sefilor de echipa
  • Realizeaza lucrarea incredintata in timp util conform graficului de executie
  • Organizeaza si coordoneaza activitatea persoanelor din subordine;
  • Organizeaza, coordoneaza si controleaza activitatile desfasurate la punctul de lucru pentru care este desemnat responsabil;
  • Asigura buna desfasurare a lucrarilor pe santier si respectarea termenelor-limita;
  • Intocmeste necesarul de materiale, resurse financiare, resurse umane;
  • Asigura si instruieste personalul din subordine;
  • Asigura legatura cu furnizorii de materiale;
  • Asigura respectarea riguroasa a tehnologiilor de executie si a instructiunilor privind exploatarea si intretinerea mijloacelor si uneltelor de productie, fiind responsabil de corecta si buna utilizare a tuturor utilajelor de pe santierul sau;
  • Controleaza calitatea lucrarilor pentru asigurarea prevederilor din documentatiile tehnice
  • Analizarea proiectelor de executie
  • Identifica cu promptitudine neconcordantele intre proiect si situatia din teren
  • Raspunde de raportarea realizarilor pentru decontarea lunara a productiei executate de santier, corespunzator stadiilor fizice inregistrate si confirmate de clienti

Cerinte

  • Absolvent Facultate de Constructii,
  • Experienta similara in domeniu: minim 3 ani;
  • Cunostiinte de operare calculator: EXCEL, WORD, Autocad ( constituie avantaj)
  • Abilitati de planificare si organizare
  • Spirit de echipa.
  • Abilitati de comunicare, flexibilitate, disponibilitate la program prelungit, disponibilitate pentru deplasari.
  • Persoana cu gandire analitica, atenta la detalii.
  • Persoana motivata, orientata catre performanta
  • Candidatul trebuie sa detina experienta de santier in lucrari/de amenajari
  • Absolvent de studii superioare tehnice - Inginer constructii civile, industriale si agricole.
  • Disponibilitate pentru deplasari/lucru prelungit

Ce se ofera

Stabilitate

Conditii bune de munca

Lucrul intr-o echipa profesionista

Folosirea tehnologiilor performante