Confidential

Specialist Vanzari – Operator Call Center

49% Grad completare job
  • Craiova
  • 1 post
Expirat

Descrierea jobului

  • Contactarea telefonica a clientilor in vederea informarii cu privire la ofertele valabile;
  • Promovarea produselor in conformitate cu strategia comerciala a companiei;
  • Gestionarea si solutionarea solicitarilor primite de la clienti;
  • Solutionarea sau directionarea catre departamentul potrivit;
  • Atingerea targetului e vanzare la nivel lunar

Cerinte

  • Abilitati foarte bune de negociere si comunicare in vederea promovarii produselor;
  • Orientare catre client;
  • O buna prioritizare si gestionare eficienta a responsabilitatilor şi a situatiilor competitive;
  • Experienta in vanzari este considerata un avantaj;
  • Asimilarea rapida a informatiilor transmise in urma trainingului.

Ce se ofera

  • pachet salarial competitiv
  • schema de bonusare bazata pe performanta, progresiva, dupa finalizarea training-ului
  • posibilitatea de a promova in roluri de management in baza rezultatelor obtinute.
  • bonus pe partea de vanzari in functie de performanta;spatiu de lucru modern, zona centrala

HELP